قیمت 38,000 تومان 25,000 تومان

ویژگی های دوره
group
4 دانشجو
language
زبان: فارسی
access_time
60 دقیقه
playlist_add_check
2
spellcheck
سطح مطالعه: متوسط
terrain
جذب عشق

مدیتیشن جذب عشق و مدیتیشن جذب همسر راه هایی را به همه و به خصوص آقایان آموزش خواهد داد که با افزایش توانمندی ها و بهبود ویژگی های شخصیتی و روحی در خودشان، توانایی جذب همسر و زنان مورد نظر خود را نیز کسب کنند.

آشنایی با مدیتیشن جذب عشق و مدیتیشن جذب همسر

کاری که مدیتیشن جذب همسر در بستۀ جذب عشق به شما آموزش می دهد بسیار ساده و کاربردی است؛ بستۀ جذب همسر به شما کمک خواهد کرد که نگرش جذاب بودن را در خودتان تقویت کنید و خودتان را جذاب و خواستنی ببینید. در روش مدیتیشن جذب همسر تنها کاری که شما باید انجام دهید، تقویت اعتماد به نفس و عزت نفستان است که طرز فکرتان را نیز تغییر خواهد داد. با استفاده از تکنیک های بستۀ جذب عشق، کسی را که می خواهید به سمت خود جذب خواهید کرد، نه تمام افراد را. پس جای نگرانی نیست!

مدیتیشن جذب همسر و بستۀ جذب همسر چه می آموزد؟

شما در بستۀ جذب عشق می آموزید که برای جلب کردن توجه زنان به خودتان، لازم نیست کاری کنید تا طرز فکر آن ها نسبت به شما عوض شود، بلکه کافی است با تکنیک های مدیتیشن جذب عشق راه هایی را بیاموزید که خود واقعی تان را زندگی کنید و تظاهر به داشتن ویژگی هایی که در شما نیست نکنید.  به خاطر داشته باشید که در تکنیک های بستۀ جذب عشق، باید روی ویژگی های زن مورد علاقۀ خود متمرکز شوید تا بتوانید آن ویژگی ها را جذب کنید، نه روی یک فرد خاص.

مرد جذاب در مدیتیشن جذب عشق چه ویژگی هایی دارد؟

در بستۀ جذب عشق و همچنین بستۀ جذب همسر می آموزید که مرد جذاب در نظر زنان ویژگی های خاصی دارد و مدیتیشن جذب همسر به کسب این ویژگی ها کمک خواهد کرد:

مرد جذاب…

 1. هدفمند است
 2. این مرد می داند که از زندگی چه می خواهد و درست در مسیر رسیدن به آن در حرکت است. چنین مردی طبق اصول مدیتیشن جذب همسر، این سیگنال را به زن می فرستد که قابل اعتماد و قوی است و می توان به او تکیه کرد.
 3. مستقل است
 4. زن باید بداند که شما مستقل هستید و وابستۀ او نیستید. با ارسال این سیگنال به زن طبق رعایت اصول بستۀ جذب همسر و بستۀ جذب عشق، می توانید دل او را به دست بیاورید.
 5. سطح استانداردهای او بالاست
 6. این مرد شناخت زیادی از خود و علاقه مندی هایش دارد و تمام جنبه های شخصیتی و حتی ظاهری خود را می شناسد و زنی را جذب می کند که با سطح توقعات و انتظارهای او هماهنگ است.

در مدیتیشن جذب عشق می آموزید که عزت نفس و قدرت های عاطفی و هیجانی تان را بازیابی کنید. مدیتیشن جذب همسر دیدگاه شما را به نحوۀ جذب کردن همسر عوض خواهد کرد و می فهمید که می شود به آسانی و بدون تکیه کردن بر میزان ثروت یا سواد، دل یک شخص را به دست آورد.

این محصول هر هفته آپدیت می شود. چنانچه این محصول را تهیه کردید نیازی به پرداخت مجدد برای دریافت آپدیت ها نخواهد بود و تمامی آپدیت ها به صورت رایگان در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

chat_bubble_outlineنظرات

متوسط امتیازات

5
5.00 1 رای
38,000 تومان 25,000 تومان
1 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
1
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

1 دیدگاه برای بسته جذب عشق و همسر

 1. هانیه حیدری(خریدار این دوره)

  سلام خیلی ممنون. مدیتیشن فوق العاده عالی بود همچنین اون فایل قوانین جذب عشق… نکات درستی رو واقعا گفتید ممنونم ازتون.

  پاسخ
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *