خرید اکانت Moz pro

ابزاری فوق العاده و کار آمد برای سئو سایت

به همراه آموزش کامل استفاده از ابزار moz

فقط 23 هزار تومان!!!

خرید اکانت Moz pro

Moz Pro: ابزار اثبات شده همه در یک ابزار جستجوگرها

چند راه حل SEO که می توانید با Moz Pro انجام دهید

جستجو کلمات کلیدی

آنالیز بک لینک های سایت

آنالیز وضعیت سایت های رقبا

گزارش خزش سایت

moz چیست؟

وبسایتی است که ابزارهای کارآمدی را در اختیار سئوکاران و کسانی که میخواهند اطلاعات دقیق تری از سئو وبسایت خودشان یا شرکت و فروشگاهشان داشته باشند قرار داده است. این ابزار کارآمد بسیار مورد توجه سئو کاران قرار گرفته است و شما هم می توانید از این ابزار استفاده کنید حتی اگر چیزی در مورد آن نمی دانید و نمی دانید دقیقا چطور باید از این ابزار استفاده کرد. ما در ادامه این صفحه برای شما آموزش استفاده از ابزار های حرفه ای ماز پرو ( یا موز پرو به اصطلاح بعضی دوستان ) قرار دادیم تا بتوانید سئو وبسایتتان را آنالیز کنید و در قدم بعدی آن را بهبود ببخشید.

خرید اکانت Moz

خرید اکانت moz اصلا روند سختی نیست شما به راحتی بعد از وارد کردن مشخصاتتان و پرداخت هزینه ناچیز 23 هزار تومان دیگر کارتان تمام شده است و بقیه کارهای مورد نیاز را تیم ما انجام خواهد داد ما این روند خرید اکانت moz pro را برای شما را پیگیری خواهیم کرد و اکانت ویژه آن را برای شما تهیه خواهیم نمود و به ایمیل شما اطلاعات ورود به سایت moz را ارسال خواهیم کرد. به همین راحتی شما هم می توانید از امکانات ویژه این سایت بهره مند شوید.

آموزش ابزارهای سایت moz

در اولین مرحله شما باید اکانت Moz pro را خریداری نمایید تا بتوانید از این امکانات استفاده کنید. بعد از خریداری کردن اکانت ویژه این سایت می توانید از تمامی ابزاری های آن استفاده نمایید و اما نحوه استفاده آن را در ادامه به طور کامل برایتان شرح می دهیم.

ابزار link explorer سایت Moz

این ابزار فوق العاده به شما این امکان رو میده تا آدرس یک صفحه چه از سایت خودتون و چه از سایت رقبانتون رو بدید و اون رو بررسی کنید.
ابزار link explorer  در قسمت پولی و ویژه این سایت موجود هستش که برای اون باید حتما اکانت moz pro رو خریداری کنید تا بتونید از این ابزار استفاه کنید.
اما موضوع اینجاست که این ابزار چه کمکی به ما در روند بهبود سئو سایتمون میتونه انجام بده؟ببینید شما با این ابزار می تونید بک لینک های سایت های رقبا بررای خودشون ساختن یا به طور طبیعی بک لینک گرفتن رو بررسی کنید، همچنین شما می تونید صفحات برتر سایت خودتون و رقبانتون رو به راحتی بررسی کنید و ببینید که چقدر برای صفحات مختلف سایتشون لینک سازی کردن تا اطلاعات دقیق تری از اون صفحات داشته باشید. حتی می تونید به صورت دقیق اون لینک ها رو بررسی کنید و به اون لینک ها برید تا اگر که امکانش وجود داشت شما هم از اون سایت ها بک لینک برای سایت خودتون تهیه کنید. البته که همه اون بک لینک ها ممکن است کاملا مناسب نباشند و باید بعد از بررسی دامین آتوریتی و اسپم اسکور اون ها تصمیم نهایی رو بگیرید.

چطور با خرید اکانت Moz pro سایت رقبا رو به صورت دقیق بررسی کنیم؟

شما با تهیه این اکانت و با رفتن به قسمت ویژه سایت Moz به یه سری ابزار هایی که این سایت در اکانت ویژه خودش قرار داده دسترسی پیدا می کنید. شما با این ابزار ها می تونید سایت رقبا رو به صورت کامل بررسی کنید. برای مثال من فرض می کنم که ما یه سایت دکوراسیون منزل داریم، من کلماتی رو که مد نظرم هستش تا در اون ها رتبه خوبی رو در گوگل کسب کنیم یادداشت می کنیم.و اون ها رو در قسمت Keyword Explorer این سایت جستجو می کنم تا ببینم رقبای من چه سایت هایی هستند. وقتی اون ها رو شناسایی کردم خیلی راحت می تونم بررسی کنم وضعیت سئوی داخلی اون صفحات رو و این که از چه سایت هایی برای اون صفحات بک لینک گرفتن.

خرید اکانت moz pro برای سئو سایت خودمون چه فایده ای داره؟

اگر قسمت قبلی که در مورد سئو سایت رقبا با شما صحبت کردم رو مشاهده کنید می بینید که چطور ما از آنالیز و بررسی سایت رقبا برای بهبود سایت خودمون و رتبه گرفتن برای کلمات کلیدی که مد نظرمون هستش استفاده می کنیم.